Нелегка доля українця серед проросійських шовіністів

  1. Pablo Escobar
    Pablo Escobar
    "В чем проблема такого истеричного и острого отношения к украинской народности, гражданству, культуре, истории самих украинцев ?"
    Як це "у чому"? Дуже просто: коли людина не може сама собі зізнатися в своїх помилках, визнати свою нездатність зробити будь-що, що може покращити її життя, відчуває, але, знову таки, не визнає свою нікчемність, вона завжди шукає причини своїх негараздів у зовнішніх факторах.
  2. B-29
    B-29
    Я поражаюсь, как в Одессе унизительно относятся к украинцам. Это попахивает нацизмом. Хотя здесь не меньше половины по происхождению украинцы. Не может жить человек без корней. Я в шоке!
  3. polikarpova
    polikarpova
    Я вважаю, що причина цього ( як говорить Євген Сверстюк) - це залізобетонний сов`єтизм.
    У багатьох людей, особливо на сході - "совок" у голові. а призначення совка .... правильно, збирати сміття.
  4. B-29
    B-29
    Тільки ці "совки" більше смітять ніж прибирають.
  5. audit_n
    audit_n
    Друзі! Вам цікава така розмова?
  6. Derringer
    Derringer
    Хохли люблять "третировать" москалів...))це в нас в крові.
  7. audit_n
    audit_n
    Жарти над собою в нас виходять краще )))
  8. Concord
    Concord
    Хлопцi i дiвчата сьогоднi нарив таку тему у себе в кабiнетi. Вiдправив приватне повiдомлення двом модерам. Цiкаво то якась акцiя групи "русские", чи махiнацiя одного з форумчан. У Вас коли-небудь таке було? Далi процитоване ПП модерам:
    Добрый день. Я прошу прощения за беспокойство, но хотелось бы узнать ответ вот на какой вопрос: У меня 1-го августа вдруг появилось 8 минусов данные разными людьми на мой пост датированный маем 2008 года, при этом тема эта не обсуждалась опять же с того же мая. Тоесть больше года там никто не писал и вдруг мне налупили минусов при чем совершенно разные (или может быть один под разными никами?) люди. Давались они втечение часа, что еще больше наводит на подозрение, что делал это 1 человек под разными никами, либо это была какая-то акция одного из сообществ. Вобщем был бы очень признателен если бы Вы помогли разобраться в этом.
  9. audit_n
    audit_n
    Так, дехто з інтернет-спільноти дуже полюбляє флеш-моби; це - не наш шлях. Мабуть )))
  10. -Ariadna-
    -Ariadna-
    Наш шлях - коли б'ють підставляти обидві щоки. Як це по-українські! А хто чинить спротив той злісний націоналіст. ))))
Показано с 11 по 20 из 45
Социальные закладки