Тема: Закритий топік, Sblek правий?

Закрытая тема
Показано с 1 по 11 из 11
  1. Вверх #1
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728

    Exclamation Закритий топік, Sblek правий?

    Роспочну спочатку.

    В темі про "Протирічча в Біблії" виникла суперечка результаті якої одному з учасників якої було поставлене запитання яке не стосувалося теми.
    Він не відповів на нього мотивуючи це тим, що типання і власне відповідь на нього - це офтоп. І сказав що я можу створити для цього окремий топ,
    що мною і було зроблено.

    І по зрозумілим мотивам, я приписав, що відповідь має дати САМЕ МАКСИМ, якому це питання і ставилося, а не хтось інший, бо тоді втрачається сама суть питання.

    Але модератор Sblek мотивуючи тим, що раз відповідь має пролунати лише від одного форумчанина - закрив топік, сказавши, що маємо спілкуватися по ЛС.
    лесом! .. хочеш только с нимобщатся ?? для этого есть ЛС!
    Тому прошу старших модераторів об`єктивно розібратися з цим питанням "не рятуючи честь мундира" і відкрити тему.

    Я б з радістю написав би це усе Sblek в "лічку", та такої можливості він позбавив усіх, кому щось неподобається.

    Хочеться зробити наголос, що щоч питання і ставиться лише до одного форумчанина, але відповідь хочуть побачити багато. Що виключає можливість користування приватних скриньок.
    Последний раз редактировалось YOKO; 02.02.2007 в 12:11.
    Тут могла бути ваша реклама


  2. Вверх #2

    Стерва
    Аватар для Найт
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,476
    Репутация
    684
    Тему закрыла я. Никакой Sblek не модератор. Хотя по факту абсолютно прав. Ссорьтесь в ЛС, ребята.
    Иногда банан - это просто банан:)

  3. Вверх #3
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728
    Тоді Sblek сорі що поплутав....

    А тебе Night_the_only прошу У-ВАЖ-НО перечитати цей пост.
    А ще прошу не плутати грішне з праведним. Я ні з ким не лаявся, Я ПОСТАВИВ ЗАПИТАННЯ ПО ФІЗИЦІ!
    Ци на такі теми у нас уже заборонено говорити?
    Тут могла бути ваша реклама

  4. Вверх #4

    Стерва
    Аватар для Найт
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,476
    Репутация
    684
    Ой, опять начинается...

    Блин, не надоело еще домысливать, форум в ГУЛАГ превращать? Достало, ей-богу.

    Если лично ты хочешь, чтобы лично он и никто другой лично тебе ответил на вопрос по физике, для этого существуют личные сообщения.

    А если это выносится на обзор общественности, да еще и с какими-то сомнениями в умственных способностях, то это - тема, провоцирующая флейм, которую тем более надо закрыть.

    Я надеюсь, со второго раза понятно?
    Иногда банан - это просто банан:)

  5. Вверх #5
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728
    Доречі, а на всіх хто ігнорує (*) правила форума розповсюджуються?

    Если лично ты хочешь, чтобы лично он и никто другой лично тебе ответил на вопрос по физике, для этого существуют личные сообщения.
    Взагалі то я писав таке:
    Хочеться зробити наголос, що щоч питання і ставиться лише до одного форумчанина, але відповідь хочуть побачити багато. Що виключає можливість користування приватних скриньок.
    Чи мені всім масовану разсилку робити з відповіддю Максима?

    А если это выносится на обзор общественности, да еще и с какими-то сомнениями в умственных способностях, то это - тема, провоцирующая флейм, которую тем более надо закрыть.
    В темі про Біблію, Максим неодноразово сумнівався в розумових здібностях віруючих, але тема жива здорова тим не менше.
    Последний раз редактировалось YOKO; 02.02.2007 в 12:54.
    Тут могла бути ваша реклама

  6. Вверх #6

    Стерва
    Аватар для Найт
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,476
    Репутация
    684
    Кому всем?? Кому еще это интересно? Меня очень забавляют люди, которые для придания своему мнению вящей пущести говорят "мы, нам, для нас" и т.п.

    Хочеться зробити наголос, що щоч питання і ставиться лише до одного форумчанина, але відповідь хочуть побачити багато. Що виключає можливість користування приватних скриньок.
    Писал? Где писал? Хотя, какая, в сущности, разница? Личные отношения выясняются в личке. Это я уже третий раз повторяю.

    И хватит.

    Dixi.
    Иногда банан - это просто банан:)

  7. Вверх #7
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728
    Кому всем?? Кому еще это интересно? Меня очень забавляют люди, которые для придания своему мнению вящей пущести говорят "мы, нам, для нас" и т.п.
    Щоб не перераховувати усіх зацікавлених поіменно, я використав свово "всім". В данному разі, якщо тобі цікаво, ти іх можеш знайти в топіку про Біблію.

    И хватит.
    Вибач, але "не хватіт".
    Досить буде тоді, коли у нас буде щось бодай схоже на справедливість, а ПРАВИЛА БУДУТЬ ДЛЯ ВСІХ МАТИ ОДНАКОВУ ОБОВ`ЯЗКОВІСТЬ і всі перед ними будуть рівними.
    Окрім того, це саме той розділ, де поняття "досить" визначає не адміністрація.

    І чому ти чіпляєшся до дрібниць типа слово "всі", а ігноруєш мої цілком слушні і доречні зауваження по суті?

    Я прошу усього тільки відкрити топ.
    Я його навіть почищу, якщо це принципово.
    Последний раз редактировалось YOKO; 02.02.2007 в 13:07.
    Тут могла бути ваша реклама

  8. Вверх #8
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    35,761
    Репутация
    8954
    Цитата Сообщение от YOKO
    Окрім того, це саме той розділ, де поняття "досить" визначає не адміністрація.
    Ошибаешься, я вчера писал сообщение...а потом бах...а тема закрыта. То есть проявление неуважения...ну если без лишних эпитетов.

  9. Вверх #9
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728
    Цитата Сообщение от Maks.....
    Ошибаешься, я вчера писал сообщение...а потом бах...а тема закрыта. То есть проявление неуважения...ну если без лишних эпитетов.
    І як це виглядає?
    Адміністратор готелю чи ресторану сам визначає, чи встиг клієнт скористатися своїм правом на "Книгу жалоб" чи ні?
    Тут могла бути ваша реклама

  10. Вверх #10
    Не покидает форум Аватар для YOKO
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса, Україна
    Возраст
    43
    Сообщений
    5,452
    Репутация
    728
    Тему можна закрити.
    Спасение утопающих....
    Тут могла бути ваша реклама

  11. Вверх #11

    Стерва
    Аватар для Найт
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    3,476
    Репутация
    684
    Closed.

    P.S.
    В темі про "Протирічча в Біблії" виникла...
    Протиріччя
    Иногда банан - это просто банан:)


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы можете создавать новые темы
  • Вы можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения