Результаты опроса: Я проголосую за

Голосовавшие
170. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Партію регіонів

    39 22.94%
  • Блок Наша Україна - Народна самооборона

    29 17.06%
  • Блок Юлії Тимошенко

    30 17.65%
  • Комуністичну партію

    8 4.71%
  • Соціалістичну партію

    5 2.94%
  • Блок Литвина

    4 2.35%
  • Прогресивну соціалістичну партію

    4 2.35%
  • ВО "Свобода"

    8 4.71%
  • Блок "За Вєрку"

    5 2.94%
  • Іншу партію/блок

    3 1.76%
  • Проти всіх

    11 6.47%
  • Не піду на вибори

    16 9.41%
  • Не визначився

    8 4.71%

Тема: Парламентські вибори

Ответить в теме
Страница 9 из 21 ПерваяПервая ... 7 8 9 10 11 19 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 161 по 180 из 403
  1. Вверх #161
    на пути к нирване Аватар для TEAC
    Пол
    Мужской
    Адрес
    https://t.me/pump_upp
    Сообщений
    2,129
    Репутация
    1009
    Да,Blacksmith, не заметил сразу, извините, а +Professor+ проголосовал "Не піду на вибори".

    Я ориентируюсь на то, что ждать плохого от власти.
    Если не определился что есть худшее из зол, то не голосовать или "против всех" правильное решение, балластом я бы не назвал. Только годиться таким решением не стоит.

    Но есть же люди, которые говорят, например: "эта партия лучше, но тоже далека от идеала, поэтому голосовать ни за кого не буду" такие вот идеалисты


  2. Вверх #162
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    54
    Сообщений
    9,655
    Репутация
    1996
    Тут і справді варто казати словами реклами Юлі: поверніть нам кризу помаранчевих...
    ... а еще лучше - брежневский застой!!!

  3. Вверх #163
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от Mizantrop Посмотреть сообщение
    ... а еще лучше - брежневский застой!!!
    после застоя как правило отрезвление и депрессия.... и застой невечен.
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  4. Вверх #164
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    54
    Сообщений
    9,655
    Репутация
    1996
    Цитата Сообщение от Indeets Посмотреть сообщение
    после застоя как правило отрезвление и депрессия.... и застой невечен.
    Это я сказал к тому, что у ЮВТ появился слоган - "повернить нам кризу Тимошенко"...
    Во-первых, признают, что криза всё-таки была...
    Во-вторых, при Кучме бензин стоил еще дешевле... При Масоле - еще... А при Брежневе - просто сказка!!!

    Зробыла тоди - зробыть и зараз ??? Это про кризисы???

  5. Вверх #165
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от Mizantrop Посмотреть сообщение
    Во-первых, признают, что криза всё-таки была...
    Ты что - сарказма не понял ?
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  6. Вверх #166
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    54
    Сообщений
    9,655
    Репутация
    1996
    Цитата Сообщение от Indeets Посмотреть сообщение
    Ты что - сарказма не понял ?
    Тебе хорошо - у тебя машины нет.
    А когда при ЮВТ бензин подорожал в 2 раза...
    Так что если впадать в сарказм, то уж не Юле...

  7. Вверх #167
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Blacksmith Посмотреть сообщение
    ТЕАС, вы следите вообще, за процессом тырнет-голосования на одесском форуме? Где Blacksmit или Professor голосили за "против всех"? Нада быть внимательней, коллега.
    Никогда не понимал неопределившихся, колеблющихся, неимеющих своей позиции, равнодушных и нежелающих брать на себя ответственность за свой выбор. Поэтому всех вышеперечисленных считаю баластом, который ждет когда его используют по назначению. "Против всех" - для них не самый плохой варьянт. Ответственности - ноль, прибыли -никакой. Ну прошли выборы, и ладно. Двадцать украинских гривен - для неопределившихся - не деньги. Их можно было отдать моей неходячей бабке. А сколько таких бабушек не понимает,вообще, о чем тут идет речь?
    Що значить немає позиції? Ще як є. Але я не хочу брати на себе гріхи інших.
    Колись в універі нам розказували про один експеримент в Америці, що був проведений задля виявлення авторитету науки. В експерименті взяли участь представники середнього класу: примірні сім’янини, з чудовими рекомендаціями з роботи. Їм сказали, що цей експеримент ВКРАЙ важливий для науки, і робиться задля з’ясування впливу електрики на людину. Вони сиділи в одній кімнаті і повинні були підвищувати силу електричного струменя до крайньої відмітки почергово. Напроти, в іншій кімнаті, сиділа людина, до якої були приєднані датчики і пристрої і саме на нього безпосередньо і проводився експеримент. Але фішка експерименту була в тому, що до людини ніякі струмені не доходили – це були актори. Вони просто дуже добре імітували вплив. Спочатку ніяк не реагували, потім в них починались рефлексивні рухи, згодом починали плакати, з підвищенням сили струму починали вмовляти з істериками про припинення експерименту. Для них це була лише гра, а для людини, яка крок за кроком підвищувала тиск – це була реальність. Незважаючи на шок від реакції людини, яка сиділи напроти, вони не припиняли експеримент. Вони робили останній крок, розуміючи, що він може стати фатальним. Як результат, 99,9% піддослідних задля користі науки робили все, хоча в самих був шок, нервовий зрив, люди втрачали розум, в них ставалися інфаркти. Але експеримент ніхто не припинив.
    Так от, я не хочу робити цей останній крок тільки тому, що хтось сказав, що це важливо.

  8. Вверх #168
    на пути к нирване Аватар для TEAC
    Пол
    Мужской
    Адрес
    https://t.me/pump_upp
    Сообщений
    2,129
    Репутация
    1009
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Що значить немає позиції? Ще як є. Але я не хочу брати на себе гріхи інших.
    Колись в універі нам розказували про один експеримент в Америці, що був проведений задля виявлення авторитету науки. В експерименті взяли участь представники середнього класу: примірні сім’янини, з чудовими рекомендаціями з роботи. Їм сказали, що цей експеримент ВКРАЙ важливий для науки, і робиться задля з’ясування впливу електрики на людину. Вони сиділи в одній кімнаті і повинні були підвищувати силу електричного струменя до крайньої відмітки почергово. Напроти, в іншій кімнаті, сиділа людина, до якої були приєднані датчики і пристрої і саме на нього безпосередньо і проводився експеримент. Але фішка експерименту була в тому, що до людини ніякі струмені не доходили – це були актори. Вони просто дуже добре імітували вплив. Спочатку ніяк не реагували, потім в них починались рефлексивні рухи, згодом починали плакати, з підвищенням сили струму починали вмовляти з істериками про припинення експерименту. Для них це була лише гра, а для людини, яка крок за кроком підвищувала тиск – це була реальність. Незважаючи на шок від реакції людини, яка сиділи напроти, вони не припиняли експеримент. Вони робили останній крок, розуміючи, що він може стати фатальним. Як результат, 99,9% піддослідних задля користі науки робили все, хоча в самих був шок, нервовий зрив, люди втрачали розум, в них ставалися інфаркти. Але експеримент ніхто не припинив.
    Так от, я не хочу робити цей останній крок тільки тому, що хтось сказав, що це важливо.
    Ирыся, Вы считаете что нас обманули?
    Не важно сколько мест и у кого будет в ВР?
    Собака лает (выборы), а караван идет (жизнь в Украине)?
    Не могу Вас понять...

  9. Вверх #169
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от TEAC Посмотреть сообщение
    Ирыся, Вы считаете что нас обманули?
    Не важно сколько мест и у кого будет в ВР?
    Собака лает (выборы), а караван идет (жизнь в Украине)?
    Не могу Вас понять...
    А що, хтось каже правду?!
    Звісно важливо скільки і в кого буде місць у ВР.
    Тим не менш, давайте кожен буде вирішувати так, як йому дозволяє сумління та світогляд.
    Згідно законодавства я маю право голосувати "проти всіх", а значить ця позиція аж ніяк не гірша за інші. Цей МІЙ вибір і я маю на нього право. Я голосую ПРОТИ діючої політичної системи в Україні. Доки всі будуть голосувати за когось, нічого не зміниться.
    Політики ж знають, шо електорат все одно за них проголосує. Бо як так, щою народ не прийшов на виборчі дільниці чи проголосував "проти всіх". Так не буває. А варто було б.
    Справа в тому, що у нас неправильна ситуація на виборах. Це народу має бути по барабану, бо це він все вирішує. Це він повинен вимагате те, що хоче від тих, за кого буде голосувати. А у нас все навпаки. У нас політичні сили як королі і кидають нам об'їдки, а ми й раді і бігом біжемо голосувати.
    Ви голосуєте за це, а я проти.
    Ви послухайте гасла будь-якої політичної сили: голосуй за нас, інакше буде гірше. Народ тупо залякують. Та не буде гірше країні від них усіх разом узятих. В нам треба просто в це повірити.

  10. Вверх #170
    Наш ДОРОГОЙ Аудитор
    Аватар для audit_n
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,051
    Репутация
    19814
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    ...Як результат, 99,9% піддослідних задля користі науки робили все, хоча в самих був шок, нервовий зрив, люди втрачали розум, в них ставалися інфаркти. Але експеримент ніхто не припинив.

    Так от, я не хочу робити цей останній крок тільки тому, що хтось сказав, що це важливо.
    Вот так паралелі! Це чому ж вибори призведуть до такого трагічного фіналу ???

  11. Вверх #171
    Новичок Аватар для Blacksmith
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    64
    Репутация
    30
    Ирыся, важлыво видмитыты (пробачтэ за неукраинофиковану клаву), що все тэ, що (дали росийською) Вы пишете я все это слышал где-то лет семь тому. Человек воспринимает происходящее так, как ему выгодно. Воспринять электрический ток с наименьшими потерями для организма - нормальная реакция для любого живого существа. Детектор лжи позволяет определить конкретное отношение к задаваемому вопросу.
    Здесь говорят про отношение к неопределившимся. Продолжал и считаю дальше, что все беды из-за равнодушных и неопределившихся. "Против всех" - не выход для людей готовых для движения вперед. Прошу Вас настоятельно, определитесь с выбором. Буду уважать Вас даже если Вы выберете социалистов.

  12. Вверх #172
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Blacksmith Посмотреть сообщение
    Ирыся, важлыво видмитыты (пробачтэ за неукраинофиковану клаву), що все тэ, що (дали росийською) Вы пишете я все это слышал где-то лет семь тому. Человек воспринимает происходящее так, как ему выгодно. Воспринять электрический ток с наименьшими потерями для организма - нормальная реакция для любого живого существа. Детектор лжи позволяет определить конкретное отношение к задаваемому вопросу.
    Здесь говорят про отношение к неопределившимся. Продолжал и считаю дальше, что все беды из-за равнодушных и неопределившихся. "Против всех" - не выход для людей готовых для движения вперед. Прошу Вас настоятельно, определитесь с выбором. Буду уважать Вас даже если Вы выберете социалистов.
    Мій любий, а з моїм сумлінням хто потім буде жити?! Ви?! Якщо Вам так пофіг, просто прийти і десь там поставити галочку, то це Ваші проблеми. А мене потім через тих придурків буде совість мучити. Мені того не треба.
    Плюс мій голос точно порахують. А з тим, що я знаю про фальсифікацію, то непотрібні голоси дуже легко знищуються.

  13. Вверх #173
    Наш ДОРОГОЙ Аудитор
    Аватар для audit_n
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,051
    Репутация
    19814
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    ... А з тим, що я знаю про фальсифікацію, то непотрібні голоси дуже легко знищуються.
    Ось! Дуже по темі ! Розкажіть, будьласочка !

  14. Вверх #174
    Новичок Аватар для Blacksmith
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    64
    Репутация
    30
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Мій любий, а з моїм сумлінням хто потім буде жити?! Ви?! Якщо Вам так пофіг, просто прийти і десь там поставити галочку, то це Ваші проблеми. А мене потім через тих придурків буде совість мучити. Мені того не треба.
    Плюс мій голос точно порахують. А з тим, що я знаю про фальсифікацію, то непотрібні голоси дуже легко знищуються.
    Я живу со свом выбором! А Вам стыдно? Я не прав, но это мой выбор. Пусть мне будет стыдно в семьдесят. У меня впереди еще тридцать долгих лет, за которые я могу поменять вращение галактики в противоположную сторону, а не выбор политических ушлепков.

  15. Вверх #175
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от audit_n Посмотреть сообщение
    Ось! Дуже по темі ! Розкажіть, будьласочка !
    Ну... Розказувати я не буде, бо мені це розказували в приватних розмовах. Але і справді, якшо все робили так, як розказували, то помітити щось вкрай важко. Майже нереально.
    І, до речі, розказували про фальсифікацію в різних регіонах на користь різних сил. Так що роблять це всі.

  16. Вверх #176
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Blacksmith Посмотреть сообщение
    Я живу со свом выбором! А Вам стыдно? Я не прав, но это мой выбор. Пусть мне будет стыдно в семьдесят. У меня впереди еще тридцать долгих лет, за которые я могу поменять вращение галактики в противоположную сторону, а не выбор политических ушлепков.
    Як цікаво... Собі Ви надаєте право бути неправим, а мені - ні.
    Я також роблю вибір. І він МІЙ. І він вартий поваги так само як і Ваш.

  17. Вверх #177
    Новичок Аватар для Blacksmith
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    64
    Репутация
    30
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Як цікаво... Собі Ви надаєте право бути неправим, а мені - ні.
    Я також роблю вибір. І він МІЙ. І він вартий поваги так само як і Ваш.
    Просто, выбрать кого-то, или никого - разная неправота.Согласитесь. Надобраничь.

  18. Вверх #178
    Наш ДОРОГОЙ Аудитор
    Аватар для audit_n
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,051
    Репутация
    19814
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Так що роблять це всі.
    Так в цьому ж і справа - те, що вкрадуть в одному регіоні добавлять в іншому, а в цілому "температура по лікарні" буде нормальною - волевиявлення в країні буде більш-менш адекватним. Майже.

  19. Вверх #179
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Blacksmith Посмотреть сообщение
    Просто, выбрать кого-то, или никого - разная неправота.Согласитесь. Надобраничь.
    Ні. Аж ніяк. Якщо ми говоримо про вибір, то в цій ситуації він однаковий. Можна його не розуміти чи не погоджуватися. Тмм не менш поважати, бо він зроблений.

    Інша ситуація, якшо людина не прийшла на вибори чи зіпсувала бюлетень.

  20. Вверх #180
    на пути к нирване Аватар для TEAC
    Пол
    Мужской
    Адрес
    https://t.me/pump_upp
    Сообщений
    2,129
    Репутация
    1009
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    А що, хтось каже правду?!
    Это максимализм, извините. Ради голосов избирателей все пользуются демагогией, это часть политтехнологий. Стопроцентно честные и не играющие на публику не выживут в политике.

    Політики ж знають, шо електорат все одно за них проголосує. Бо як так, щою народ не прийшов на виборчі дільниці чи проголосував "проти всіх". Так не буває.
    И Вы тоже это знаете.

    Це народу має бути по барабану, бо це він все вирішує.
    Та не буде гірше країні від них усіх разом узятих. В нам треба просто в це повірити.
    Доки всі будуть голосувати за когось, нічого не зміниться.
    не верю...

    Згідно законодавства я маю право голосувати "проти всіх", а значить ця позиція аж ніяк не гірша за інші. Цей МІЙ вибір і я маю на нього право.
    да законодательство ни причем здесь ! Я Ваш выбор уважаю, но Ваш выбор это (в конкретной ситуации) нейтралитет или уход от вопроса, но ни как не идеалистическое :
    Я голосую ПРОТИ діючої політичної системи в Україні.
    не верю, что сейчас украинцы смогут бойкотировать выборы, да и не вижу смысла в этом..


Ответить в теме
Страница 9 из 21 ПерваяПервая ... 7 8 9 10 11 19 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения