Тема: Танцi с зiрками на 1+1.

Ответить в теме
Страница 195 из 198 ПерваяПервая ... 95 145 185 193 194 195 196 197 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 3,881 по 3,900 из 3941
  1. Вверх #3881
    Частый гость Аватар для Tayaya
    Пол
    Женский
    Сообщений
    727
    Репутация
    585
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    Очень предсказуемо
    Ага, вот и сказочке конец


  2. Вверх #3882
    Живёт на форуме Аватар для аходесса
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,277
    Репутация
    3354
    Цитата Сообщение от Tayaya Посмотреть сообщение
    Ага, вот и сказочке конец
    Горбунков в прошлом эфтре очень грубо шутил, что Сказка со счастливым концом, намекая на ее партнера. В последнее время шуточки у него все ниже пояса.
    Как много знающих как жить- как мало счастливо живущих..

  3. Вверх #3883
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8380
    Мне понравилась жена Войтенко.
    Как она красиво обломали Машу. Если б сейчас Машутка с Тимуром попали со своей старой историей в соц сети, то не уверена, что от их брака что-то осталось.

    Войтенко больше Роксоляну прижимал.
    Думаю, что Валя не выдержит нарцисса Костю.

    Ну и какие прогнозы?
    Каднай или Войтенко на вылет?
    Каднай не тянет уже

  4. Вверх #3884
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от file Посмотреть сообщение
    Мне понравилась жена Войтенко.
    Как она красиво обломали Машу. Если б сейчас Машутка с Тимуром попали со своей старой историей в соц сети, то не уверена, что от их брака что-то осталось.

    Войтенко больше Роксоляну прижимал.
    Думаю, что Валя не выдержит нарцисса Костю.

    Ну и какие прогнозы?
    Каднай или Войтенко на вылет?
    Каднай не тянет уже
    Мій прогноз - Логай або Войтенко. В них неприємна енергетика. Каднай і Оля приємніші. Та й якщо навіть не враховувати мої симпатії, то Кадная навряд чи виженуть, бо Лєна Коляденко замовить слівце за нього, а Харлан- єдина дівчина, то, може, лишуть для різноманіття)))
    Последний раз редактировалось Ніжність; 08.11.2021 в 12:30.

  5. Вверх #3885
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Я щось не зрозуміла, чого Валя приїхала? Ще й на кінець ефіру. Невже справді ще любить цього егоїста і повелась на його вибачення?)

  6. Вверх #3886
    Постоялец форума Аватар для Aborigenka
    Пол
    Женский
    Адрес
    Divine place
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    2810
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Я щось не зрозуміла, чого Валя приїхала? Ще й на кінець ефіру. Невже справді ще любить цього егоїста і повелась на його вибачення?)
    Чтобы от нее отстали и не делали крайней думаю.

  7. Вверх #3887
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    Я щось не зрозуміла, чого Валя приїхала? Ще й на кінець ефіру. Невже справді ще любить цього егоїста і повелась на його вибачення?)

    чого егоїста? Він творча людина, актор, загнаний в рамки контракту цього шоу. Тут, нажаль, продюсер з хворою фантазією і не маючий поваги до особистого простору людини

  8. Вверх #3888
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Вже дратує оте постійне копирсання в брудній білизні, то сварки, то слізливі історії, то тулять якусь тіпа "любофф", при тому, що танцювальна пара може мати вже якесь своє особисте життя, в якому мають партнерів і все в них гаразд.

  9. Вверх #3889
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от Edellweiss Посмотреть сообщение
    чого егоїста? Він творча людина, актор, загнаний в рамки контракту цього шоу. Тут, нажаль, продюсер з хворою фантазією і не маючий поваги до особистого простору людини
    Він вже в 1 ефірі розказав, що вони з Валею посварились із-за того, що він пройшов в Танці, а її не взяли. І ще там щось розказував. Про неї зовсім не думав. Це вже потім, коли Валя почала відкрито говорити про цю ситуацію, він перестав коментувати їхнє особисте життя. Але не перестав використовувати цю сварку собі "во благо". То танець танцює сам для Валі, то знову сам, але з жіночою сукнею(хіба не можна було зі своєю партнеркою станцювати, або маму/брата/свата попросити)? Один піар для перемоги. Хотів би помиритись, то міг би за півроку вирішити це питання один на один з нею, а не так на всю країну.
    Згадався мені Остапчук. Той теж в Танцях дружині в коханні зізнавався, розказував про сім'ю і дітей, а сам в цей час вже давно з іншою мутив і на розлучення подав.

  10. Вверх #3890
    Живёт на форуме Аватар для ludagor
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    62
    Сообщений
    3,536
    Репутация
    2889
    А мне вообще этот эфир не понравился. Вытянули на паркет бабушек, дедушек, малолетних детей... Кому это интересно? Выключила на середине..( впервые)

    А болею я за Харлан и Дикусара. Хоть бы они выздоровели через неделю.

  11. Вверх #3891
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8380
    Они уже здоровы. Выходили в конце шоу. Пцр чистые.
    На программе собрались молодые, здоровые, даже если болеют, то танцуют, кувыркаются.

  12. Вверх #3892
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Дружина Костянтина Войтенка — Валентина у прямому включенні у програмі "Твій день" розповіла про те, чому не станцювала з чоловіком.

    Так буває. Я не хотіла. Коли Костя пропонував мені і продюсери пропонували взяти участь, я відмовилась. Потім я відчула, що не можу лишити Костю одного на паркеті, бо сімейний ефір і зрозуміла, що маю прийти і підтримати його.

    На питання ведучого програми "Твій день" та головного судді шоу "Танці з зірками" Влада Ями, як би зараз вчинила Валентина, вона відповіла:

    Знаєш, вчора сиділа на ефірі, дивилася на все це, прислухалася до себе і відчула, що хотіла б станцювати з Костею на ефірі «Танців в зірками». Як складеться, не знаю.

    Костянтин Войтенко, який також був у прямому включенні в ефірі програми "Твій день" запропонував:
    "Давай, як я дійду до фіналу, там станцюємо спецномер".

  13. Вверх #3893
    Постоялец форума Аватар для Edellweiss
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,506
    Репутация
    1054
    Валентина Войтенко, дружина актора та учасника проєкту "Танці з зірками" Костянтина Войтенка, у своїй соціальній мережі написала пост підтримки чоловіку, де розповіла, як важко він працює та тренується та побажала йому разом із партнеркою Роксоляною Маланчук перемоги.

    "Я пишаюся Костею. Чоловік — закрита людина і не розповідає про це. Костя витримує божевільне навантаження зараз. Паралельно з "Танцями з зірками" він знімається в головній ролі в серіалі (а це робота в кожній сцені протягом 12-годинної зміни), веде телешоу, спить по 4 години, репетирує з Роксою виключно вночі без вихідних. І не ниє, всупереч коментарям, що почастішали про нього в соцмережах. Він несе відповідальність за свою сім'ю, свої мрії, і це по чоловічому і по дорослому.
    "Я захоплююся твоєю працездатністю і переживаю за твоє здоров'я! Але! Знаю, що ти сильний і впораєшся. І ще. Об'єктивно. З повагою до кожного учасника та учасниці шоу. Якщо прибрати всі блискітки та метофан. Костя танцює найкраще".
    "Костя і Рокса — найнеординарніша пара за всі сезони шоу. Кинула виклик соціальним рамкам, стандартам соціальної прийнятності. Та де вони в реальному житті?! У реальному житті стандарту немає. Стандарт тільки знищує нашу з Вами психіку! Ми всі різні, нестандартні, худі, товсті, маленькі, високі, і всі ми цією інакшістю прекрасні. Бажаю Кості та Роксі перемоги”.

  14. Вверх #3894
    Не покидает форум
    Пол
    Женский
    Сообщений
    5,945
    Репутация
    8380
    Добривечір)))
    Переживала за Яму, что его хватит удар. Забурел.

    После танца директорки все было написано на лице у Чмерковского)))
    Последний раз редактировалось file; 14.11.2021 в 20:28.

  15. Вверх #3895
    Живёт на форуме Аватар для аходесса
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,277
    Репутация
    3354
    И все таки Логай-мастер поддержок!!
    А горбунович подколол Дикусара . типа ждал, что появится пилон он он станцует на пилоне как в образе Нептуна в шоу Маска...хотя сам тоже участвовал там в образе шляпочника))типа подкаьлучник носительницы шляпок))Кто не видел Дикусара - было 2 выступления в маске Нептуна =рекомендую посмотреть на ютубе!!
    Как много знающих как жить- как мало счастливо живущих..

  16. Вверх #3896
    Частый гость Аватар для Tayaya
    Пол
    Женский
    Сообщений
    727
    Репутация
    585
    Сегодня: Каднай и Ли

  17. Вверх #3897
    Рофлік невмирущій

    Аватар для <VIKUSIK>
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    96,191
    Репутация
    51821
    Черт, когда объявили что Войтенко в финале, вот хотелось тапком в телек метнуть.
    Оставайся человеком, какие бы животные тебя не окружали. тел. 094-94-694-97

  18. Вверх #3898
    Постоялец форума Аватар для Aborigenka
    Пол
    Женский
    Адрес
    Divine place
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    2810
    Цитата Сообщение от <VIKUSIK> Посмотреть сообщение
    Черт, когда объявили что Войтенко в финале, вот хотелось тапком в телек метнуть.
    Аааа..Точно))

  19. Вверх #3899
    Живёт на форуме Аватар для аходесса
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,277
    Репутация
    3354
    Каднай сегодня был как длинноногий циркуль с оголенным торсом до пупка или даже ниже)) выглядел как дешевая шлюшка мужского пола))
    Вообще как назывался стиль их последнего танца? напоминающий номер со стрип -шоу? и с каких пор данный стиль вошел в перечень танцев которые можно исполнять в данном шоу? Все смотрели на его партнершу в чулочках и трусиках))
    Последний раз редактировалось аходесса; 14.11.2021 в 23:08.
    Как много знающих как жить- как мало счастливо живущих..

  20. Вверх #3900
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    Цитата Сообщение от аходесса Посмотреть сообщение
    Каднай сегодня был как длинноногий циркуль с оголенным торсом до пупка или даже ниже)) выглядел как дешевая шлюшка мужского пола))
    Вообще как назывался стиль их последнего танца? напоминающий номер со стрип -шоу? и с каких пор данный стиль вошел в перечень танцев которые можно исполнять в данном шоу? Все смотрели на его партнершу в чулочках и трусиках))
    Це називається вог. Терпіти цей стиль не можу, особливо, коли танцюють чоловіки. Так манірно, по гейськи треба крутити стегнами... Теж дивилась на партнерку, бо Діма з зализаними кучерями, в блузочці, і цією походкою від бедра, зовсім не подобався. Вилетів, напевно, заслужено, хоч я і хотіла, щоб Войтенко пішов


Ответить в теме
Страница 195 из 198 ПерваяПервая ... 95 145 185 193 194 195 196 197 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения