Тема: УНТП, Патриот Украины.... Кто и что стоит за этими организациями?

Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 1 2
Показано с 21 по 40 из 40
  1. Вверх #21
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
    Особисто я проти усілякої військової муштри молоді на зразок цих організацій.
    Посилене заняття фізичною культурою - це надзвичайно потрібна річ у такому хворому суспільстві.
    Бо "показуха" не робить з тебе патріота, патріотизм - в голові, в душі та в серці.

    Але й хочу зауважити, що не тільки такого роду товариства у нас існують.
    Російська пропагандистська машина працює теж доволі потужно.
    Ось, для прикладу, свіженькі дані щодо однієї з них:
    СБУ закликають зайнятися "новими" козаками
    http://world.pravda.com.ua/news/2010/09/19/5395463/

    Отож, друзі, і друзів навкруги у нас не так багато, а ми ще чубити один одного вчимось.

    І при цій владі подібні антиукраїнські товариства будуть розквітати.
    А ми пожинатимемо потім плоди.

    Мені от більше до вподоби "Пласт", де дітей дійсно вчать бути патріотами, духовно багатими, любити Бога та Державу, розвивають різного роду прикладні навики.
    Последний раз редактировалось at3s; 20.09.2010 в 09:07.
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)


  2. Вверх #22
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
      Показать скрытый текст
    :)
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)

  3. Вверх #23
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Какие неумелые оправдания. Это не я писал столь благожелательный пост про людей, которые не скрывают, что они неонацисты.
    Попытки поставить знак равенства между нацистами и казаками - столь же смешны, сколь неумелы.

  4. Вверх #24
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
    Цитата Сообщение от VLD Посмотреть сообщение
    Какие неумелые оправдания. Это не я писал столь благожелательный пост про людей, которые не скрывают, что они неонацисты.
    Попытки поставить знак равенства между нацистами и казаками - столь же смешны, сколь неумелы.
    Друже, я не знайомий зі статутом організацій, про котрі йде мова в топіку, але якщо їх назвати "нацистами", то хто твої "казакі", котрі під прапорами РПЦ тренуються вбивати? Може, вони "сини Божі", "воїни Архангела Гавриїла"? Я вважаю, що вони нічим не кращі за тих, про котрих тут йде мова. Основне завдання, котре, я гадаю, ставиться їхніми спонсорами - розпалювання міжетнічної ворожнечі. Чи, може, якщо вони під триколорами ходять, то вони апріорі не "нацисти"?

    Скажи ТАК і я посміюсь, як з Могильова, котрий сказав, що коли мітенгувальники стоять під прапорами ПР, то їх не чіпають тому, що нічого поганого вони зробити не можуть. Ну, типу "іба нашіє".
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)

  5. Вверх #25
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Цитата Сообщение от at3s Посмотреть сообщение
    Друже, я не знайомий зі статутом організацій, про котрі йде мова в топіку, але якщо їх назвати "нацистами", то хто твої "казакі", котрі під прапорами РПЦ тренуються вбивати? Може, вони "сини Божі", "воїни Архангела Гавриїла"? Я вважаю, що вони нічим не кращі за тих, про котрих тут йде мова. Основне завдання, котре, я гадаю, ставиться їхніми спонсорами - розпалювання міжетнічної ворожнечі. Чи, може, якщо вони під триколорами ходять, то вони апріорі не "нацисти"?

    Скажи ТАК і я посміюсь, як з Могильова, котрий сказав, що коли мітенгувальники стоять під прапорами ПР, то їх не чіпають тому, що нічого поганого вони зробити не можуть. Ну, типу "іба нашіє".
    Если не знаком со статутом, то зачем их одобряешь? Это первое.
    Второе казаки не нацисты по той простой причине, что они не нацисты. Сильно сложно? Они не выкрикивают неонацистские длозунги, не чтят неоцистских вождей. Не перегрелся?
    Может ты Пласт тоже считаешь нацистким, ведь они также, цитирую
    "тренуються вбивати".

  6. Вверх #26
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
    Цитата Сообщение от VLD Посмотреть сообщение
    Если не знаком со статутом, то зачем их одобряешь? Это первое.
    Второе казаки не нацисты по той простой причине, что они не нацисты. Сильно сложно? Они не выкрикивают неонацистские длозунги, не чтят неоцистских вождей. Не перегрелся?
    Может ты Пласт тоже считаешь нацистким, ведь они также, цитирую
    "тренуються вбивати".
    Я не схвалював діяльності вищезгаданих організацій. Це перше.
    Те що "казакі" не викрикують аналогічних лозунгів не робить їх не "нацистами". Але вони сповідують ідею "роського міра", котрого не існує в природі. Отож, вони, як мінімум, "рашисти". Не перемерз?
    Про "Пласт" я можу сказати лише хороше, бо маю багато друзів та знайомих з цього товариства.
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)

  7. Вверх #27
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Цитата Сообщение от at3s Посмотреть сообщение
    Я не схвалював діяльності вищезгаданих організацій. Це перше.
    Те що "казакі" не викрикують аналогічних лозунгів не робить їх не "нацистами". Але вони сповідують ідею "роського міра", котрого не існує в природі. Отож, вони, як мінімум, "рашисти". Не перемерз?
    Про "Пласт" я можу сказати лише хороше, бо маю багато друзів та знайомих з цього товариства.
    Круто, быть русофилом - это нацизм. Продолжай отжигать.
    Ты и про УНТП с Патриотами только о хорошем выше писал.

  8. Вверх #28
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
    Цитата Сообщение от VLD Посмотреть сообщение
    Круто, быть русофилом - это нацизм. Продолжай отжигать.
    Ты и про УНТП с Патриотами только о хорошем выше писал.
    А чим Ви кращі, коли, якщо українофіл - це нацист?
    Особисто мене вже тут обзивали так, хоч і не входжу до жодної партії, організації та не сповідую ідеології нацизму. Так-що, продовжуй вовтузитись у власній рософілії.

    І не писав я нічого хорошо про УНТП та Патріотів, бо я не знайомий ні з котрим із них. І акцій за їх участю я не споглядав. Навпаки, я вважаю, що заміст того аби химерно підстригатись та вдівати маску і йти "щось доводити", краще прочитати книжку, пробігтись годинку та помолитись Богу. В цьому і буде найбільший вклад у патріотичний рух України.

    Сподіваюсь, ти вже з'ясував для себе мою позицію та не намагатимешся витіснити мене у нацистську нішу, марна трата часу для тебе буде.
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)

  9. Вверх #29
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Цитата Сообщение от at3s Посмотреть сообщение
    А чим Ви кращі, коли, якщо українофіл - це нацист?
    Я так не говорил. Это ложь. Я назвал конкретные организации (УНТП и ПУ) неонацистами, поскольку они себя такими считают, более того, привел примеры.
    Ты же назвал пророссийских казаков такими же только за то, что они пророссийские.

  10. Вверх #30
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
    Цитата Сообщение от VLD Посмотреть сообщение
    Я так не говорил. Это ложь. Я назвал конкретные организации (УНТП и ПУ) неонацистами, поскольку они себя такими считают, более того, привел примеры.
    Ты же назвал пророссийских казаков такими же только за то, что они пророссийские.
    А я і не стверджував, що ти це писав. Я лише писав, що відвідувачі тутешнього форуму мене так часто безпідставно обзивають.

    Знову ж таки повторюсь, що я мало знаю про УНТП и ПУ, тому не можу напевне сказати, чи є у них в статуі написано, що вони визнають себе неонацистами, чи ні. Якщо ж немає цього, а є лише заяви певних її членів, то я б не наважився назвати усіх їх неонацистами. Бо, може, бодай один таким не є (згідно теорії ймовірності).

    Щодо "казаків", то я їх теж не назвав неонацистами. І не тому, що вони в цьому не зізнаються, а тому що теж у мене про них мало даних. Але, якщо вони виховують молодь на шкоду Україні та користь Росії, то це вже протиправні дії. Може, і не неонацистські, але, як мінімум, рашистські - а це похідна (знову математика ) від нацизму.
    Згадати лишень постійні "випорожнення" на Говерлі роського угрупування "Євразєйскава саюза маладьожи". Вони хто? Не неонацисти, правда (бо я не стверджую цього)? І це у нас в Державі чужинці таке творять.

    Так-що, друже, проблема комплекна, глибока та неоднобока, як кожному з нас видається. І вирішувати її можна тільки побудовою монолітної сильної Держави, громадяни котрої не мали б бажання ходити "наліво" чи "направо". І розбурхування внутрішньої міжетнічної ворожнечі однозначно мало б присікатись правохоронними органами, не дивлячись під якими стягами ті та інші стоять (за Могильовим).
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)

  11. Вверх #31
    Постоялец форума Аватар для at3s
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,185
    Репутация
    1149
      Показать скрытый текст
    Інфа навздогін
    "Цей народ знаходить більше задоволення в рабстві, ніж у свободі" (c)

  12. Вверх #32
    Толераст Аватар для Сын полка
    Пол
    Мужской
    Возраст
    34
    Сообщений
    11,186
    Репутация
    2945
    http://ntz.org.ua/?p=979
    http://ntz.org.ua/?p=1712
    Крутые статьи, да?

    а вот еще
    http://ntz.org.ua/?p=748
    Весна забыла, что есть осень
    14/88

  13. Вверх #33
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    В принципе, про УНТП можно забыть.

  14. Вверх #34
    Толераст Аватар для Сын полка
    Пол
    Мужской
    Возраст
    34
    Сообщений
    11,186
    Репутация
    2945
    Цитата Сообщение от VLD Посмотреть сообщение
    В принципе, про УНТП можно забыть.
    Могут подняться.
    Сейчас не втыкать главное, а то могут разрулится на очередной смерти человека очень даже неплохо, как свобода сделала
    Весна забыла, что есть осень
    14/88

  15. Вверх #35
    User banned Аватар для VLD
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    11,532
    Репутация
    3251
    Цитата Сообщение от Timmy2000 Посмотреть сообщение
    Могут подняться.
    Сейчас не втыкать главное, а то могут разрулится на очередной смерти человека очень даже неплохо, как свобода сделала
    Не думаю. Атономные правые - они взяли неонацистскую эстафету у УНТП. Те же бывшие лидеры УНТП стали одними из основтелями атономов.
    Хотя автономы пока еще не проводили шествие по Киеву в ДР Гитлера, как УНТП года 4 назад.

  16. Вверх #36
    Толераст Аватар для Сын полка
    Пол
    Мужской
    Возраст
    34
    Сообщений
    11,186
    Репутация
    2945
    Цитата Сообщение от VLD Посмотреть сообщение
    Не думаю. Атономные правые - они взяли неонацистскую эстафету у УНТП. Те же бывшие лидеры УНТП стали одними из основтелями атономов.
    Хотя автономы пока еще не проводили шествие по Киеву в ДР Гитлера, как УНТП года 4 назад.
    Только есть большое НО.... Почему спецслужбам до этого нет никакого дела.... А когда петух клюнит - будет больно и поздно
    Весна забыла, что есть осень
    14/88

  17. Вверх #37
    Толераст Аватар для Сын полка
    Пол
    Мужской
    Возраст
    34
    Сообщений
    11,186
    Репутация
    2945


    Вот вам и патриот украины
    Весна забыла, что есть осень
    14/88

  18. Вверх #38
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Наша городишка... :)
    Сообщений
    10,878
    Репутация
    4557
    Цитата Сообщение от Timmy2000 Посмотреть сообщение


    Вот вам и патриот украины
    В Харькове старший брат и племянник Юща - реально расплодили структурок...А как они называются - пофиг, им название сменить легко, их смысл не в узнаваемости на выборах...

  19. Вверх #39
    Толераст Аватар для Сын полка
    Пол
    Мужской
    Возраст
    34
    Сообщений
    11,186
    Репутация
    2945
    Цитата Сообщение от Ur Посмотреть сообщение
    В Харькове старший брат и племянник Юща - реально расплодили структурок...А как они называются - пофиг, им название сменить легко, их смысл не в узнаваемости на выборах...
    так дело в том, что никакой из министров МВД не считает неофашизм - угрозой для украинского общества.
    Весна забыла, что есть осень
    14/88

  20. Вверх #40
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Наша городишка... :)
    Сообщений
    10,878
    Репутация
    4557
    Цитата Сообщение от Timmy2000 Посмотреть сообщение
    так дело в том, что никакой из министров МВД не считает неофашизм - угрозой для украинского общества.
    А это и не компетенция МВД. Ксенофобия - к СБУ.

    И вообще нацизм там лишь инструмент. С таким же успехом они могут булькать за "евроинтеграцию" или что-то ещё.


Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 1 2

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения