Тема: Прокурорське свавілля (фото, документи)

Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4
  1. Вверх #1
    Посетитель Аватар для markz
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    39
    Сообщений
    332
    Репутация
    117

    По умолчанию Прокурорське свавілля (фото, документи)

    У лютому і березні цього року вітчизняний Інтернет вибухнув серією шокуючи публікацій про те, як одеські правоохоронці начебто викрали підприємця з Нової Каховки і в багажнику автомобіля доставили до Одеської області. Повідомлялося, буцімто підприємця незаконно утримували 2 дні, погрозами змушуючи його написати розписки про визнання за собою боргових зобов’язань в інтересах двох місцевих жителів. Публікації ці викликали бурхливу реакцію у суспільстві, прокуратурою Нової Каховки за фактом викрадення підприємця щодо одеських міліціонерів порушено карну справу, звинувативши їх у перевищенні влади, застосуванні насильства і незаконного позбавлення свободи.

    Цілеспрямована інформаційна атака настільки добре була організованою, а факти, викладені у публікаціях не стикувалися, що ми вирішили провести власне журналістське розслідування. І з’ясувалося, що резонансна справа виглядає дещо інакше, як це намагаються представити деякі ангажовані мас-медіа. Про те, кому і для чого була потрібна ця провокація – у нашому наступному матеріалі.

    1 лютого 2012 року до Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області надійшла заява комерційного директора ТОВ "Агропартнер-ХХI" Ходоса В.В. відносно неправомірних дій з боку мешканця м. Нова Каховка Херсонської області Куришко Я.В., який зловживаючи довірою шахрайським шляхом заволодів майном підприємства на загальну суму 643663,06 гривень, чим заподіяв матеріальну шкоду підприємству в зазначеній сумі.

    Заява зареєстрована в Журналі реєстрації заяв і повідомлень про злочини Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області за № 628. Начальником Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області Драганом О.В. розгляд згаданої заяви було доручено оперуповноваженому СДСБЕЗ Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області Костриці П.П та старшому оперуповноваженому Мазепі С.В.

    За результатами проведеної попередньої перевірки було встановлено, що Куришко Я.В. отримав товарно-матеріальні цінності ТОВ "Агропартнер-ХХI" на суму 643663,06 гривень та привласнив їх.

    Для відібрання пояснень у Куришка Я.В. та проведення інших дій, спрямованих на проведення дослідчої перевірки, належним чином оформивши відрядження Мазепа С.В. та Костриця П.П. за погодженням свого начальства виїхали до м. Нова Каховка Херсонської області. До м. Нова Каховка співробітники СДСБЕЗ виїхали разом з заявником Ходосом В.В., який надав для поїздки власний автомобіль з водієм.

    На території Херсонської області Мазепа С.В. та Костриця П.П. провели огляди місця події, під час яких вилучили документи, що були підставою отримання Куришком Я.В. товарів від ТОВ "Агропартнер-ХХI", відібрали пояснення у самого Куришка Я.В., в яких Куришко Я.В. визнав всі обставини заволодіння ним шляхом зловживання довірою майном ТОВ "Агропартнер-ХХI" на загальну суму 643663,06 гривень.

    Жодного фізичного чи психологічного тиску або примусу правоохоронці не чинили, що підтверджується в тому числі заявами самого Куришка Я.В. на ім’я начальника Новокаховського РВ ГУ МВС України в Херсонській області та на ім’я начальника Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області.

    В подальшому, Куришко Я.В. перебуваючи в м. Нова Каховка попросив Ходоса В.В. поїхати з ним до генерального директора ТОВ "Агропартнер-ХХІ" Казимірова О.А. в с. Мирне Біляївського району Одеської області для вирішення боргових питань аби не доводити справу до карного розслідування, на що отримав згоду у Ходоса В.В. Про свій намір поїхати до с. Мирне Біляївського району Одеської області Куришко Я.В. телефоном повідомив самого Казимірова О.А. та свою дружину.

    Після повернення з Одеської області Куришко Я.В. зрозумів, що надані ним пояснення цілком і повністю викривають його у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство) та невідворотно потягнуться за собою кримінальну відповідальність, в зв’язку з чим Куришко Я.В. вирішив шляхом навмисної обмови та неправдивих свідчень опорочити співробітників СДСБЕЗ Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області Мазепу С.В. та Кострицю П.П. для уникнення кримінальної відповідальності за скоєне шахрайство.

    9 лютого 2012 року Куришко Я.В. звернувся до прокуратури м. Нова Каховка із заявою про те, що Мазепа С.В. та Костриця П.П. його нібито незаконно затримали, викрали і силоміць вивезли в багажнику автомобіля до Одеської області, позбавили його волі та заподіяли йому фізичні страждання з метою отримання визнавальних пояснень. Своїми діями та зверненням до прокуратури Куришко Я.В. шляхом наклепу мав за мету уникнути відповідальності за свої шахрайські дії.

    Користуючись тим, що його дружина є приятелькою дружини прокурора Нової Каховки, Я.Куришко добився, аби проти одеських правоохоронців порушили карну справу. За заявою Куришка Я.В. старшим слідчим прокуратури м. Нова Каховка Коваленком О.Є. 5 березня 2012 року було винесено постанову про порушення кримінальної справи щодо співробітників служби по боротьбі з економічною злочинністю Біляївського РВ ГУ МВС України в Одеській області Мазепи С.В. та Костриці П.П, за фактами перевищення влади, яке супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства та незаконного позбавлення волі Куришка Я.В. за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань, протягом тривалого часу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 365 та ч. 2 ст. 146 КК України.

    Матеріали по справі (фото, документи)
    Сдал твою "родыну" Горбачев, чтобы тусоваться красиво (с)


  2. Вверх #2
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Ж....а у моря
    Сообщений
    34,371
    Репутация
    15165
    Ну и причём это Прокурорське свавілля (фото, документи)

    к городу Одессе? Или может Беляевский БХСС на Тойоте Лэнд Крузер Прадо к Одессе отношение имеет?
    Бэхам хвост прикрутили и делов-то!!!
    Каждый второй посетитель форума Вам объяснит, что работники ГСБЭП поголовно пи !

  3. Вверх #3
    Новичок Аватар для dev\null
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Там же
    Сообщений
    42
    Репутация
    30
    Укроп мысль глаголит )))
    Make Love, Not War.

  4. Вверх #4
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Ж....а у моря
    Сообщений
    34,371
    Репутация
    15165
    Цитата Сообщение от Укропия в руинах Посмотреть сообщение
    Задолбали уже укропы со своим нытьём

    Скоро выборы. Отдохнете месяцок, другой, площадочки построите пластмассовые, выберете себе поводырей и будете... ныть дальше
    +100

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения