Результаты опроса: Якій історичній літературі найбільш довіряєте?

Голосовавшие
81. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Українській

    21 25.93%
  • Російській

    23 28.40%
  • Радянській

    8 9.88%
  • Свій варіант

    29 35.80%

Тема: Політика і історія.

Ответить в теме
Страница 13 из 19 ПерваяПервая ... 3 11 12 13 14 15 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 241 по 260 из 367
  1. Вверх #241
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от RJK Посмотреть сообщение
    ArthurS, мне чисто для интереса любопытно, а минусовая репутация бывает?
    Так це ж Ви, тут всіх байками заради репутації розважаєте. Продовжуйте.
    Мені ваша репутація до одного місця.


  2. Вверх #242
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СНГ, Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    14,786
    Репутация
    5810
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    А той лист, який ви дали написаний 5 червня. То він, що 3 місяці не бачив, що відбувається. Раніше він попросити допомоги не міг.
    Почему вы так тормозите?

    необходимо принять срочные меры к усилению прод помощи нуждающимся районам

    НАЧАЛЬНИК ХАРЬКОВСКОГО ОБЛАСТНОГО ОТДЕЛА ГПУ УССР КАЦНЕЛЬСОН
    Если вы знакомы с русским языком, то должны понимать, что УСИЛЕНИЕ помощи уже подразумевает, что помошь ОКАЗЫВАЕТСЯ.

    Ну в натуре, давайте лучше на качельки....

  3. Вверх #243
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от RJK Посмотреть сообщение
    Почему вы так тормозите?

    Если вы знакомы с русским языком, то должны понимать, что УСИЛЕНИЕ помощи уже подразумевает, что помошь ОКАЗЫВАЕТСЯ.

    Ну в натуре, давайте лучше на качельки....
    Бла-бла-бла
    Якби хотіли допомогти, то не забирали би всю їжу.

    На качельки не піду, бо їх зайняли Ви. А мені з вами на качельках не цікаво.

  4. Вверх #244
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СНГ, Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    14,786
    Репутация
    5810
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    На качельки не піду, бо їх зайняли Ви. А мені з вами на качельках не цікаво.
    Ползуночки заважають?

  5. Вверх #245
    Живёт на форуме
    Пол
    Женский
    Сообщений
    3,968
    Репутация
    1350
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    Перший раз бачу жінку, яка вважає, що чоловік стає бідним, коли одружується. Більшість навпаки каже, як чоловікам добре.
    Ви дуже самокритична, це похвально.
    Да, я похвальная, спасибо Но вообще-то как кому повезет
    Значит дело по-вашему в самом факте брака, не надо было официально брать в жены Так это можно привязать к угнетению феминизма, я поняла, а может даже и к гомофобии и еще, надо где-нибудь инопланетян вставить, как-то их с трипольцами связать. (это я вам почву готовлю к написаниям злочинов, так сказать приквел)

  6. Вверх #246
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    Коли просить, коли всі повмирали?
    Чи він тугодум, не бачив цілий рік, як помирають люди! Почекав поки люди повмирали, а потім почав просити про допомогу.
    Що Ви мені даєте? Читайте уважніше. Не розібрались і намагаєтесь, щось довести.
    Те, що Ви мені дали називається «Звіт про виконану роботу»
    вот вам документ до того как:
    №214
    Сталин - Кагановичу, Молотову 24 июля 1932 г.

    Кагановичу. Молотову.

    Первое. Если закавказцы уже спустили свой новый план, то отменять их решение не стоит, так как политически не выгодна та сумятица, которая создастся в районах после отмены. Если же еще не успели спустить, целиком присоединяюсь к вашему решению. Во всяком случае, решение ЦК надо усилить, поставив на вид закорганам совершенно недопустимое самочинное действие.

    Второе. Наша установка на безусловное исполнение плана хлебозаготовок по СССР совершенно правильна. Но имейте ввиду, что придется сделать исключение для особо пострадавших районов Украины. Это необходимо не только с точки зрения справедливости, но и ввиду особого положения Украины
    Но видно на местах поняли это по своему...Никто не собирался умервщлять людей специально.Тем более за то что они украинцы.Всему виной идиотизм людей,очень даже в большом количестве самих украинцев...


    Такой же впрочем идиотизм трагедии придавать национальный характер.

  7. Вверх #247
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от RJK Посмотреть сообщение
    Ползуночки заважають?
    Ну то зніміть їх з себе, якщо вони вам заважають.

  8. Вверх #248
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СНГ, Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    14,786
    Репутация
    5810
    Ну как же я могу снять то, что надето на вас?

    Я ж бачу, что еще старик Кацнельсон надевал смелому хлопцу-обличителю гарные разноцветные ползуночки, и наказывал - собирай, хлопче, у них усю антимоскальскую лапшу, растягивай лапшу пошире, какай тудысь погуще. А потом всё из ползунков - на форум!!!

  9. Вверх #249
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Відповідно до наказів і настанов кремлівського керівництва, Постановами ЦК ВКП(б)У від 18 листопада 1932 р. та РНК УСРР від 20 листопада 1932 р. за незадовільне виконання графіків хлібозаготівель, неправильне використання хліба та його розкрадання, створені у колгоспах натуральні фонди перераховувались у фонди хлібозаготівель, заборонялося видавати натураванси, вилучалися натураванси хліба на трудодні, встановлювалися натуральні штрафи розміром 15 місячних норм здавання колгоспом м’яса як усуспільненої худоби, так і худоби колгоспників.
    Розширене тлумачення цих постанов виконавцями давало можливість не обмежуватися запровадженням лише м’ясних натуральних штрафів, а й вилучати інші продукти харчування (картоплю, квасолю, цибулю, капусту тощо) під приводом боротьби за виконання планів хлібозаготівель.Постановою РНК УСРР і ЦК К(б) від 6 грудня 1932 р. затверджувалося занесення на «чорну дошку» сіл, які злісно саботують хлібозаготівлі. Режим покарання занесених на «чорну дошку» сіл включав: припинення довозу до таких сіл товарів і вивезення з відповідних кооперативних та державних крамниць усіх наявних товарів; повне припинення кооперативної і державної торгівлі на місцях; цілковиту заборону колгоспної торгівлі як для колгоспників, так і для одноосібників; припинення всілякого кредитування і дочасне стягнення кредитів та інших фінансових зобов’язань; репресії проти всіляких чужих, ворожих і контрреволюційних елементів.
    На підставі цієї та інших подібних постанов на «чорну дошку» було занесено сотні українських сіл. І навіть суцільні райони. Їх мешканці опинялись у своєрідних «гетто», позбавлялись елементарних предметів повсякденного побуту, ставали жертвами спеціальних фінансових санкцій та вибіркових політичних репресій. Після виконання хлібозаготівельних планів 1930—1931 рр. в українському селі не залишилося запасів зерна, і це підтверджували результати численних обшуків та рейдів, під час яких вилучалися мізерні, з погляду планових державних квот, обсяги зерна. Незважаючи на це, Сталін 1 січня 1933 р. телеграмою за власним підписом направляє українському керівництву постанову ЦК ВКП(б), яка була своєрідним сигналом до продовження масових обшуків і застосування репресій щодо українських колгоспів, колгоспників та одноосібників.

  10. Вверх #250
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СНГ, Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    14,786
    Репутация
    5810

  11. Вверх #251
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    Відповідно до наказів і настанов кремлівського керівництва, Постановами ЦК ВКП(б)У від 18 листопада 1932 р. та РНК УСРР від 20 листопада 1932 р. за незадовільне виконання графіків хлібозаготівель, неправильне використання хліба та його розкрадання, створені у колгоспах натуральні фонди перераховувались у фонди хлібозаготівель, заборонялося видавати натураванси, вилучалися натураванси хліба на трудодні, встановлювалися натуральні штрафи розміром 15 місячних норм здавання колгоспом м’яса як усуспільненої худоби, так і худоби колгоспників.
    Розширене тлумачення цих постанов виконавцями давало можливість не обмежуватися запровадженням лише м’ясних натуральних штрафів, а й вилучати інші продукти харчування (картоплю, квасолю, цибулю, капусту тощо) під приводом боротьби за виконання планів хлібозаготівель.Постановою РНК УСРР і ЦК К(б) від 6 грудня 1932 р. затверджувалося занесення на «чорну дошку» сіл, які злісно саботують хлібозаготівлі. Режим покарання занесених на «чорну дошку» сіл включав: припинення довозу до таких сіл товарів і вивезення з відповідних кооперативних та державних крамниць усіх наявних товарів; повне припинення кооперативної і державної торгівлі на місцях; цілковиту заборону колгоспної торгівлі як для колгоспників, так і для одноосібників; припинення всілякого кредитування і дочасне стягнення кредитів та інших фінансових зобов’язань; репресії проти всіляких чужих, ворожих і контрреволюційних елементів.
    На підставі цієї та інших подібних постанов на «чорну дошку» було занесено сотні українських сіл. І навіть суцільні райони. Їх мешканці опинялись у своєрідних «гетто», позбавлялись елементарних предметів повсякденного побуту, ставали жертвами спеціальних фінансових санкцій та вибіркових політичних репресій. Після виконання хлібозаготівельних планів 1930—1931 рр. в українському селі не залишилося запасів зерна, і це підтверджували результати численних обшуків та рейдів, під час яких вилучалися мізерні, з погляду планових державних квот, обсяги зерна. Незважаючи на це, Сталін 1 січня 1933 р. телеграмою за власним підписом направляє українському керівництву постанову ЦК ВКП(б), яка була своєрідним сигналом до продовження масових обшуків і застосування репресій щодо українських колгоспів, колгоспників та одноосібників.

    А я бы выделил эту фразу:
    за незадовільне виконання графіків хлібозаготівель, неправильне використання хліба та його розкрадання

  12. Вверх #252
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СНГ, Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    14,786
    Репутация
    5810
    Цитата Сообщение от ALKA Посмотреть сообщение
    А я бы выделил эту фразу:

    за незадовільне виконання графіків хлібозаготівель, неправильне використання хліба та його розкрадання
    Эх, наговариваете на невинных патриотов

    Воны ж потрошку!!!


  13. Вверх #253
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от ALKA Посмотреть сообщение
    А я бы выделил эту фразу:
    Правильно, спочатку поставили план по заготовкам в два рази більше можливого, а потім карали за не виконання плану.

  14. Вверх #254
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    18,899
    Репутация
    10506
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    Правильно, спочатку поставили план по заготовкам в два рази більше можливого, а потім карали за не виконання плану.

    План хлебозаготовок на 1932 год не только не был больше, чем на 1931 или 1930 годы, а и значительно меньше. Постановлением Совета Народных Комиссаров СССР и ЦК ВКП(б) от 6 июля 1932 г. план хлебозаготовок из урожая 1932 года был установлен на уровне 356 млн. пудов (4), потом он трижды сокращался и на 1 ноября составлял 267 млн. пудов (5). В 1930 г. было сдано 393 млн. пудов, а в 1931г. – 395 млн. пудов

  15. Вверх #255
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Цитата Сообщение от Lexa2007 Посмотреть сообщение
    Леха на них цифры не действуют.Лодзинский сказал что вдвое значит вдвое.Я уже выкладывал писмо сталина кагановичу раз пять...так конкретно говорится о снижении плана...в принципе вышеприведенные цифры это подтверждают...так как экономика плановая то городские всецело зависели от этого плана...как ни странно но украинский горожанин тоже хотел ням ням...
    Последний раз редактировалось ALKA; 20.01.2010 в 17:32.

  16. Вверх #256
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от Lexa2007 Посмотреть сообщение
    План хлебозаготовок на 1932 год не только не был больше, чем на 1931 или 1930 годы, а и значительно меньше. Постановлением Совета Народных Комиссаров СССР и ЦК ВКП(б) от 6 июля 1932 г. план хлебозаготовок из урожая 1932 года был установлен на уровне 356 млн. пудов (4), потом он трижды сокращался и на 1 ноября составлял 267 млн. пудов (5). В 1930 г. было сдано 393 млн. пудов, а в 1931г. – 395 млн. пудов


    А для чого ви це написали, просто так. Я що десь писав, що план був більший ніж в якомусь іншому році. Я написав, що план був більше можливого (по російські «не реальным»)

  17. Вверх #257
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от ALKA Посмотреть сообщение
    Леха на них цифры не действуют.Лодзинский сказал что вдвое значит вдвое.Я уже выкладывал писмо сталина кагановичу раз пять...так конкретно говорится о снижении плана...в принципе вышеприведенные цифры это подтверждают...так как экономика плановая то городские всецело зависели от этого плана...как ни странно но украинский горожанин тоже хотел ням ням...
    А чого ж тоді пшениця гнила на складах
    А чого ж тоді відмовились від допомоги з-за кордону.

  18. Вверх #258
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    СНГ, Одесса
    Возраст
    48
    Сообщений
    14,786
    Репутация
    5810
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение
    А чого ж тоді пшениця гнила на складах
    А чого ж тоді відмовились від допомоги з-за кордону.
    А эту чушь вы где нашли? Кто предлагал помогать? Где гнила пшеница?

    В дитячому садочку мариванна казала, колы ползуночки меняла?

  19. Вверх #259
    User banned
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    18,899
    Репутация
    10506
    Цитата Сообщение от ArthurS Посмотреть сообщение


    А для чого ви це написали, просто так. Я що десь писав, що план був більший ніж в якомусь іншому році. Я написав, що план був більше можливого (по російські «не реальным»)
    В 30-м был реальным, в 31-м был реальным, а в 32-м вдруг стал нереальным - хотя был ниже предыдущих... с чего бы это?

  20. Вверх #260
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    86
    Репутация
    -3
    Цитата Сообщение от RJK Посмотреть сообщение
    А эту чушь вы где нашли? Кто предлагал помогать? Где гнила пшеница?

    В дитячому садочку мариванна казала, колы ползуночки меняла?
    А те, що 2+2=4 Вам теж треба було пояснювати.
    В школі треба було добре вчитись, щоб зараз не задавати дурні питання.

    Я не розумію кого Ви захищаєте? Я захищаю Україну, українців, а Ви?


Ответить в теме
Страница 13 из 19 ПерваяПервая ... 3 11 12 13 14 15 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения