Тема: Гимн Украины

Ответить в теме
Страница 56 из 56 ПерваяПервая ... 6 46 54 55 56
Показано с 1,101 по 1,117 из 1117
  1. Вверх #1101
    Морской Кот Аватар для serg1969
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    2,979
    Репутация
    5706
    Прекрасный гимн! У меня всегда слезу пробивает в любом исполнении... вопрос в том что для огромного количества индивидуумов этот гимн как "кол" в сердце
    Безопасность под угрозой


  2. Вверх #1102
    Не покидает форум Аватар для ~Amalia~
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,270
    Репутация
    9244
    Цитата Сообщение от полковник1 Посмотреть сообщение
    Я обожаю наш Гимн! Каждое утро, садясь за комп, слушаю р/станцию "Мелодия", где в 6.00 звучит наш Гимн в разном исполнении. Мне больше всего нравится Гимн в исполнении А. Пономарёва.
    И я обожаю наш Гимн! Только по утрам чаще сама его пою. Подзаряжаюсь)) Не шучу, мне правда НРАВИТСЯ.

  3. Вверх #1103
    Не покидает форум Аватар для ~Amalia~
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,270
    Репутация
    9244

  4. Вверх #1104
    Не покидает форум Аватар для ~Amalia~
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,270
    Репутация
    9244
    Гимн Украины в исполнении 14 национальностей, проживающих на территории Украины


  5. Вверх #1105
    Не покидает форум Аватар для фокс
    Пол
    Мужской
    Адрес
    киев
    Сообщений
    27,852
    Репутация
    5184
    Цитата Сообщение от serg1969 Посмотреть сообщение
    Прекрасный гимн! У меня всегда слезу пробивает в любом исполнении... вопрос в том что для огромного количества индивидуумов этот гимн как "кол" в сердце
    Мені також подобається наш гімн. Особливо що ми браття козацького роду, бо в мене дійсно як по маминій , так і по батьковій лінії в роду були козаки,. А по друге, я прекрасно памятаю, що перша козацька республіка, Січ Запоріжська, принципово відрізнялася від оточуючих нас країн що на Сході, що на Заході. Принципово, тому що на Січі, на відміну від інших країн не було приватної власності ні на землю, ні на надра, ні на засоби виробництва, Все це була власність Війська Запоріжського.. відповідно, відсутність приватної власності на землю та засоби виробництва породила унікальний феномен - демократичну республіку, що знаходилася в оточенні абсолютиських феодальних держав. Січ також вперше в Європі запровадила загальну початкову світську освіту коштом Війська Запоріжського.

    Так що гімн у нас прекрасний

  6. Вверх #1106
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Я жил тогда в Одессе пыльной...
    Возраст
    59
    Сообщений
    998
    Репутация
    718
    Цитата Сообщение от ~Amalia~ Посмотреть сообщение
    На английском - просто супер!

    Вот думаю: поставить на телефон, или нет?

    У меня стоит рок-версия, для телефона, по-моему, лучше.

  7. Вверх #1107
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Я жил тогда в Одессе пыльной...
    Возраст
    59
    Сообщений
    998
    Репутация
    718
    Цитата Сообщение от Гудвин Посмотреть сообщение
    Список "почивших в бозе" предприятий, за годы вильной украины - огромен.
    Думаю тут виновна бесплатная или мало-платная приватизация.

    Пример:
    завод ЗОР сравняли с землёй
    на Продмаше Велес-Агро, частное предприятие, выпускает такие плуги и культиваторы, как выпускал ЗОР.
    Почему?
    Там досталось на шару.
    Тут - частная инициатива.

  8. Вверх #1108
    Не покидает форум Аватар для фокс
    Пол
    Мужской
    Адрес
    киев
    Сообщений
    27,852
    Репутация
    5184
    Цитата Сообщение от comcon2 Посмотреть сообщение
    Думаю тут виновна бесплатная или мало-платная приватизация.

    Пример:
    завод ЗОР сравняли с землёй
    на Продмаше Велес-Агро, частное предприятие, выпускает такие плуги и культиваторы, как выпускал ЗОР.
    Почему?
    Там досталось на шару.
    Тут - частная инициатива.
    Приватна власність протирічить Гімну України. В Гімні чітко сказано, що ми козацького роду, а на Січ і Запоріжській на відміну від Московії та Західної Європи не було приватної власності на землю, надра та засоби виробництва ( промисли та манафактури), все це було власністю громади - Війська Запоріжського. Також принциповою відмінністю Січі була пряма ( не парламентська з розподілом влади на законодавчу та виконавчу), а ще раз підкреслюю - пряма форма демократії.

    Так що Гімн у нас прекрасний, тільки от громадська власність гівнюкам дісталась, не козакам

  9. Вверх #1109
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Я жил тогда в Одессе пыльной...
    Возраст
    59
    Сообщений
    998
    Репутация
    718
    Цитата Сообщение от фокс Посмотреть сообщение
    Приватна власність протирічить Гімну України. В Гімні чітко сказано, що ми козацького роду, а на Січ і Запоріжській на відміну від Московії та Західної Європи не було приватної власності на землю, надра та засоби виробництва ( промисли та манафактури), все це було власністю громади - Війська Запоріжського. Також принциповою відмінністю Січі була пряма ( не парламентська з розподілом влади на законодавчу та виконавчу), а ще раз підкреслюю - пряма форма демократії.

    Так що Гімн у нас прекрасний, тільки от громадська власність гівнюкам дісталась, не козакам
    Про демократію я цілком згоден.
    А ось про власність - ні.

    Ось що пише Микола Аркас
    Запорожжя.

    Запорожжя у цю добу пробуває по стародавньому, держиться своїх стародавніх звичаїв, маючи свої безкраї степи, так звані Запорожські вольності, що займали усю просторонь теперішньої Катеринославщини і Херсонщини. Кожен Запорожець, хто мав охоту, ними користувався, – земля, річки і лимани тих вольностей належали усьому товариству, і ніхто не мав свого власного грунту. Що-року роздавалися земля і рибні лови по жеребках тим Запорожцям, котрі хотіли орати, рибальчити або випасати гурти та отари овець, і то тільки на один год. Власність мали тільки зімовчане, – так звалися жонаті Запорожці, що жили не у Січі (бо жінкам не можна було й за верству підходити до Січи), а по зімовниках, та й у тих власність була те, що вони самі побудували, та ще їх худоба, а не ґрунт, на котрому стояла будівля і випасалися вівці, товар та коні. Більшість Запорожців не любила господарювати, та й ніколи їм було коло хліборобства ходити; походи та війна – то було їх життя, то була їх слава, і з них мали вони доволі користи; не треба було братись за плуга, та й не по натурі їм була ця праця. Про їх рівноправство, про їх вільне життя мріяв увесь Український люд, усе поспільство, та не зуміло воно осягти того за-для себе.
    Крім власті воєнної та адміністративної (що-до порядку всякого), Гетьман мав ще силу над фінансами – він мав право збірати податки. Найбільший дохід був не з налогів, а з торговлі та з промислів або реместв. Усі ті гроші йшли у військову казну. Фінансова справа велася не гаразд, – не через те, щоб гроші розкрадали, а не було порядку. Дуже довго власні гетьманські гроші лічили разом з військовими, і аж за Данила Апостола почали одріжняти фінанси гетьманські од військових. Тоді ж настановлено було окромого урядовця, котрий звався Генеральним підскарбієм, – по теперішньому це міністер фінансів.
    А про гімн я, власне, і не сперечався

  10. Вверх #1110
    Не покидает форум Аватар для ~Amalia~
    Пол
    Женский
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    5,270
    Репутация
    9244
    Цитата Сообщение от фокс Посмотреть сообщение
    Приватна власність протирічить Гімну України...
    Фокс, не погань Гимн Украины и эту тему своей коммунистической пропагандой.

  11. Вверх #1111
    Не покидает форум Аватар для фокс
    Пол
    Мужской
    Адрес
    киев
    Сообщений
    27,852
    Репутация
    5184
    Цитата Сообщение от comcon2 Посмотреть сообщение
    Про демократію я цілком згоден.
    А ось про власність - ні.

    Ось що пише Микола Аркас




    А про гімн я, власне, і не сперечався
    Ви тільки що самі привели, що земля та засоби виробництва на Січі знаходилися не в приватній, а в громадській власності. Що не так? Можливо ви сплутали громадську власність на землю та засоби виробництва, зі знаряддями праці та особистою власністю?

    Що до того, що в силу існування суспільного розподілу праці, те ж гетьманської та старшини, рано чи пізно цей феномен Січі мав зійти з історичної арени, я згоден. Але принциповим залишається те, що в своїй історії ми мали цей феномен як громадська власність, та пряма форма демократії, то це безумовно.

    Тому, як на мою думку, Гімн України, коли декларує, що ми козацького роду, як свого часу класична скульптура вГреції, де суспільство вже розділились на немічне тіло раба та ожиріле рабовласника, відображають той втрачений цілісний ідеал, гармонію людських відносин , коли в Україні на Січі не було експлуатації людини людиною, а жили громадою в сім'ї вольній.

    Так що тоді зрозумілим стає і Шевченко, з його в сім'ї вольній, новій: громадян , де вільний розвиток кожної особистості, є запорукою всіх людей в Україні. А Січ, з її громадською власністю та прямою формою демократії, що доречі родило високі стандарти в освіті ( перша в Європі загальна світська , безкоштовна, коштом Війська Запоріжського, система освіти), дає підстави що це можливо і для сучасної України, незважаючи на те що слова Гімну, що ми козацького, а не гендлярського, роду, не відповідають дійсності.

    На все свій час (від Матвія)
    Последний раз редактировалось фокс; 13.09.2016 в 20:46.

  12. Вверх #1112
    Не покидает форум Аватар для фокс
    Пол
    Мужской
    Адрес
    киев
    Сообщений
    27,852
    Репутация
    5184
    Цитата Сообщение от ~Amalia~ Посмотреть сообщение
    Фокс, не погань Гимн Украины и эту тему своей коммунистической пропагандой.
    Ми козацького, а не гендлярського роду, Амалія

  13. Вверх #1113
    настоящий полковник
    Аватар для полковник1
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    78
    Сообщений
    44,315
    Репутация
    300700
    Цитата Сообщение от фокс Посмотреть сообщение
    Ми козацького, а не гендлярського роду, Амалія
    И не говори, зёма... Мне об этом всю жизнь твердили в СССРе....
    Что же вы строем не ходите?

  14. Вверх #1114
    Не покидает форум Аватар для фокс
    Пол
    Мужской
    Адрес
    киев
    Сообщений
    27,852
    Репутация
    5184
    Цитата Сообщение от полковник1 Посмотреть сообщение
    И не говори, зёма... Мне об этом всю жизнь твердили в СССРе....
    Памятаєш, скільки книг про українське козацтво було надруковано в Україні при СРСР, але чомусь в містах їх не купували, а тільки в селах

  15. Вверх #1115
    настоящий полковник
    Аватар для полковник1
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    78
    Сообщений
    44,315
    Репутация
    300700
    Цитата Сообщение от фокс Посмотреть сообщение
    Памятаєш, скільки книг про українське козацтво було надруковано в Україні при СРСР, але чомусь в містах їх не купували, а тільки в селах
    Я не знаю как и где покупали, а у нас в селе денег на одежду детям не хватало не то что на книги... В селе была маленькая (в две комнаты, одна из них "читальня" ) библиотека, но книжный фонд практически отсутствовал... И хотя я учился в гарнизонной школе, в библиотеку Дома офицеров дорога мне была закрыта. Одним словом, сын колхозника, раб колгоспа "Червоне дишло"...
    Что же вы строем не ходите?

  16. Вверх #1116
    Не покидает форум Аватар для фокс
    Пол
    Мужской
    Адрес
    киев
    Сообщений
    27,852
    Репутация
    5184
    Цитата Сообщение от полковник1 Посмотреть сообщение
    Я не знаю как и где покупали, а у нас в селе денег на одежду детям не хватало не то что на книги... В селе была маленькая (в две комнаты, одна из них "читальня" ) библиотека, но книжный фонд практически отсутствовал... И хотя я учился в гарнизонной школе, в библиотеку Дома офицеров дорога мне была закрыта. Одним словом, сын колхозника, раб колгоспа "Червоне дишло"...
    да, ми росли з тобою в умовах диктатури пролетаріату, де селяни (як потенційні мілкі буржуа) навіть не мали політичних прав (тих же паспортів). Хоча в цьому відношенні мені повезло, я ріс в радгоспі, а не в колгоспі. Радгосп мав і паспорти, і техніку. і права, і школи, і бібліотеки, і навіть декілька невеликих заводів.

    Пдлюка Брежнєв загубив Худенко, який в 60-ті , завдяки впровадженню своєї системи господарювання планував скоротити апарат управляння в селя в 50 раз, кількість занятих в сільському господарстві з 45 до 4 міліонів, а з села містечка.

  17. Вверх #1117
    Частый гость Аватар для Landser
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    663
    Репутация
    407
    Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю собак


Ответить в теме
Страница 56 из 56 ПерваяПервая ... 6 46 54 55 56

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения